szybka pozyczka

Rusza nabór wolontariuszy WOŚP

Jak zostać wolontariuszem i zbierać pieniądze podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?
 Przyjdź i odbierz lub pobierz ankietę wolontariusza, wypełnij ją i dostarcz do Sztabu wraz ze zdjęciem legitymacyjnym. Zdjęcie wolontariusza można dostarczyć w pliku .jpg ale nie może być mniejsze niż 800x600 pikseli (najlepiej zdjęcie legitymacyjne). Ankiety można składać drogą mailową na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub osobiście w sekretariacie DOK ul. Kolejowa 29.
 
Jeżeli ktoś był wolontariuszem 27. Finału, a jego dane (i zdjęcie) nie zmieniły się, do wprowadzenia jego danych wystarczy podanie numeru PESEL - w takim przypadku otrzyma on SMS-a z kodem dostępu, który następnie należy przekazać do Sztabu (można przesłać go SMS-em pod numer 882447206). 
Nabór Wolontariuszy 28. Finału WOŚP potrwa do 6 grudnia lub do wyczerpania miejsc. Pamiętaj, że liczy się kolejność zgłoszenia i czas! Sztaby mają ograniczoną pulę wolontariuszy, co bardzo często oznacza, iż nie wszyscy chętni zostaną przyjęci.
Kandydaci na Wolontariuszy zostaną zarejestrowani w Bazie WOŚP i po spełnieniu wszystkich warunków, 12 stycznia 2020 otrzymają identyfikator, puszkę kwestarską i serduszka, czyli wszystkie rzeczy niezbędne do udziału w kweście.
Pamiętaj, że Sztab dysponuje ograniczoną liczbą wolontariuszy, dlatego przed złożeniem dokumentów zastanów się dobrze, czy będziesz mógł poświęcić swój czas na kwestę w dniu 28. Finału.
 
Dolnobrzeski Sztab WOŚP znajduje się w Dolnobrzeskim Ośrodku Kultury, przy ul. Kolejowej 29. Czekamy na Was od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 – 19:00.
 
Wszystkie szczegółowe informacje uzyskać można pisząc na adres e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. oraz dzwoniąc pod numer telefonu 71 319 52 52.
 
Dolnobrzeski Ośrodek Kultury oraz Harcerska Organizacja Wychowawczo-Patriotyczna Cichociemni - zbierają fanty, które można zlicytować w ramach 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Mile widziane ciekawe przedmioty i rękodzieła. Całkowity dochód z licytacji trafi bezpośrednio na konto Orkiestry. Przedmioty oraz oferty usług na licytację można przynosić do Sekretariatu Dolnobrzeskiego Ośrodka Kultury, w dniach: poniedziałek - piątek g. 8-19 Więcej informacji drogą mailową: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. oraz telefoniczną 71 319 52 52.
 

Bilety przez Internet w kinie „Odra”

Jeszcze w tym roku w kinie „Odra” w Dolnobrzeskim Ośrodku Kultury będzie możliwość zakupu biletów na seanse filmowe przez Internet.
 
Dolnobrzeski Ośrodek Kultury złożył wniosek o dofinansowanie zadania realizowanego w ramach Programów Operacyjnych Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej na zakup i wdrożenie modułów EURO CRM i EuroInternet. Są to systemy sprzedaży i rezerwacji biletów online, za pomocą których Klient może opłacić lub zarezerwować wybrany bilet do kina oraz na inne wydarzenia organizowane przez Dolnobrzeski Ośrodek Kultury. Dzięki tym systemom DOK będzie również mógł informować Państwa o wydarzeniach.

DOK doceniony przez WOŚP

Dolnobrzeski Ośrodek Kultury otrzymał od Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy certyfikat w podziękowaniu za wszystkie finały WOŚP zorganizowane w Brzegu Dolnym.

„Za niezwykłą przyjaźń i energię, którą od Was otrzymaliśmy w czasie finałów” – napisano w uzasadnieniu. Wraz z certyfikatem nadesłano pamiątkowy medal, wybity z okazji 25. rocznicy istnienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. – Nasze styczniowe granie wspiera polską medycynę i ratuje zdrowie i życie najmniejszych pacjentów
i seniorów – przypomina Jerzy Owsiak. – Dziękujemy za wsparcie, dzięki któremu możemy, w zgodzie z najwyższymi standardami, realizować ogólnonarodowe programy medyczne i edukacyjne. Dziękujemy drodzy przyjaciele! Pamiętajcie, że gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!

Brzeg Dolny wspiera Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy od 24 lat. W tym roku nasi wolontariusze zebrali rekordową sumę 35.753,12 złotych.

mw

 

 

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
7
8
9
13
14
15
21
22
23
25
28

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z tym, co się dzieje w Dolnobrzeskim Ośrodku Kultury? Zapisz się do newslettera.