1 lipca (wtorek) godz. 15:00-20:00 Mini mundial - Turniej piłki nożnej dla szkół podstawowych zespołów 3-osobowych ORLIK ul. Wyścigowa 1
1 lipca (wtorek) godz. 10:00 - Bezpieczne wakacje, spotkanie z Policjantem w DOK
2 lipca (środa) godz. 10:00-14:00 -Turniej tenisa ziemnego - Stadion Miejski
3 lipca (czwartek) godz. 11:00-13:00 - Wyścig kajakowy - slalom na czas - Kąpielisko Wały
4 lipca (piątek) - Zajęcia integracyjne - bawimy się w gry planszowe, zgadywanki, układanki - Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna Filia nr 1 w Starym Brzegu
4 lipca (piątek) godz. 18:00 - Koncert Patryka Pietrasa na Fontannie Miejskiej na os. Warzyń
7 lipca (poniedziałek) godz. 15:00-20:00 - Mini mundial - Turniej piłki nożnej dla szkół podstawowych zespołów 3-osobowych ORLIK ul. Wilcza 8
8 lipca (wtorek) godz. 12:00-14:00 - Turniej koszykówki 2-osobowej streetball ORLIK ul. Wilcza 8
8 lipca (wtorek) godz. 10:00 - Wakacyjne poranki "Kultowe Bajki" Kino "Odra"
10 lipca (czwartek) godz. 11:00-13:00 - Wodny wielobój (slalom kajakiem, rzut kołem ratunkowym, wyławianie przedmiotów) kąpielisko wały
10 lipca (czwartek) godz. 10:00 - Wakacyjne poranki "Kultowe Bajki" Kino "Odra"
11 lipca (piątek) - Obrazy włóczką malowane - zajęcia rozwijające zdolności manualne - Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna Filia nr 1 w Starym Brzegu
12 lipca (sobota) godz. 18:00 - Koncert fortepianowy - teren przy fontannie os. Fabrycznym
14 lipca (poniedziałek) - godz. 11:00-14:00 - Turniej piłki siatkowej - ORLIK ul. Wyścigowa 1
15 lipca (wtorek) godz. 10:00-15:00 Turniej piłki nożnej dla szkół podstawowych ORLIK ul. Wilcza 8
16 lipca (środa) - Wycieczka do Jura Parku w Krasiejowie k. Opola - DOK ( koszt 35zł. )
17 lipca (czwartek) godz. 10:00-14:00 - Turniej szachowy ORLIK ul. Wilcza 8 KHS Rokita
17 lipca (czwartek) godz. 11:00 - Ruphert & Rico "Pakujemy zapasy, jedziemy na wczasy" fontanna na os. Warzyń
18 lipca (piątek) - Malowanie akwarelą po gipsie - zajęcia plastyczne Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna Filia nr 1 w Starym Brzegu
21 lipca (poniedziałek) godz. 11:00-14:00 - Turniej piłkarski zespołów 2-osobowych - ORLIK ul. Wyścigowa 1
22 lipca (wtorek) godz. 15:00-20:00 - Mini mundial - turniej piłki nożnej zespołów 3-osobowych młodzieży szkół ponadgimnazjalnych - ORLIK ul. Wyścigowa
22 lipca (wtorek) godz. 10:00 - Wakacyjne poranki "Kultowe Bajki" Kino "Odra"
23 lipca (środa) - Wyjazd zorganizowany dla dzieci z sekcji wokalnej, teatralnej i plastycznej do ZOO Safari
24 lipca (czwartek) godz. 11:00-14:00 Zawody wędkarskie - wyławianie przedmiotów Kąpielisko Wały
24 lipca (czwartek) godz. 10:00 - Wakacyjne poranki "Kultowe bajki" Kino "Odra"
25 lipca (piątek) - Wspomnienie z wakacji - tworzymy foto kolaże, pocztówki i ramki do zdjęć z letnim akcentem Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna Filia nr 1 w Starym Brzegu
25 lipca (piątek) godz. 20:00 - Dyskoteka pod chmurką - scena w lasku na os. Fabrycznym
28 lipca (poniedziałek) godz. 12:00-13:30 Rymowanki, kolorowanki, zajęcia plastyczne -
Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna Oddział dla Dzieci i Młodzieży
28 lipca (poniedziałek) godz. 12:00-15:00 - Turniej piłki siatkowej 3-osobowej dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych - ORLIK ul. Wyścigowa 1
29 lipca (wtorek) godz. 12:00-15:00 -Turniej piłki nożnej klas I-III szkół podstawowych ORLIK ul. Wilcza 8
29 lipca (wtorek) godz. 10:00 - Zajęcia kulinarne w DOK
30 lipca (środa) godz. 11:00-14:00 - Zabawy na wodzie - Kąpielisko Wały
30 lipca (środa) godz. 10:00 - Wycieczka do Straży Pożarnej z DOK
31 lipca (czwartek) godz. 10:00-13:00 - Turniej badmintona - ORLIK ul. Wilcza
31 lipca (czwartek) godz. 12:00-13:30 - Turniej Gier Planszowych - Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna Oddział dla Dzieci i Młodzieży



WARSZTATY TEATRALNE

Na zajęciach uczestnicy będą mogli poznać różne formy
teatru - przedstawienie form lalkowych: pacynki, kukły, marionetki.
Oprócz tego uczestnicy dowiedzą się również na czym polega praca sceniczna aktora, jak wyglądają życie i zwyczaje teatralne.




Dzieci poznają nowe metody wyrażania własnych uczuć i emocji, doświadczają możliwości kreacji, wspólnej zabawy i przygody ale i świadomej rezygnacji z rywalizacji. Przede wszystkim gry i zabawy ruchowe, rozluźniające, muzyczne i integrujące (grupowe i
indywidualne) a także bardzo ważne ćwiczenia i praca nad pamięcią. Warsztaty poświęcone będą pracy z piosenką, nauką tekstu na pamięć,
interpretacji, poruszania się po scenie i tworzeniu mini-inscenizacji.


W każdy wtorek o 16:15 warsztaty dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat
W każdy wtorek o 17:00 warsztaty dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat

Zajęcia poprowadzi PANI TEATRZYK


Klub 50 plus działający przy Dolnobrzeskim Ośrodku Kultury zaprasza na
Warsztaty tworzenia biżuterii.
spotkanie poprowadzi Pani Jolanta Choińska
Zajęcia odbywać się będą w każdy wtorek o godz. 17:00
Filia DOK ul. Kolejowa 27b (gołębnik)


Uwaga uwaga serdecznie informujemy,
że SZTAB DOK zebrał w tym roku 22 327,09 zł.
Z całego serca bardzo dziękujemy wszystkim, którzy tego dnia GRALI Z NAMI artystom, wolontariuszom, sponsorom i wszystkim ludziom dobrego serca, którzy wsparli naszą wspólna akcję na rzecz WOŚP!!! Jesteście WSPANIALI!!!



DOK zaprasza WSZYSTKIE PANIE bez ograniczeń wiekowych na zajęcia ZUMBY, które są połączeniem tańca i aerobiku.
Zajęcia odbywają się w każdą środę i piątek od godz. 18:30
w Filii DOK, ul. Kolejowa 29 (gołębnik)
koszt jednego spotkania - 12zł.
zapisy pod nr tel - 724 369 466



Klub 50 Plus
przy Dolnobrzeskim Ośrodku Kultury.
Czynny w każdą środę w godzinach 17:00 - 20:00
w Filii DOK przy ulicy Kolejowej 27B ( Gołębnik ).
Do Klubu 50 Plus zapraszamy WSZYSTKICH.
Wstęp jest bezpłatny.
Zapewniamy zawsze miłe chwile przy herbacie, muzyce towarzyskich grach planszowych.
W klubie będą też się odbywać spotkania tematyczne. O planowanych spotkaniach z zaproszonym gościem będziemy informować w biuletynie DOK i na plakatach.
W najbliższym czasie odbywać się będą warsztaty tworzenia biżuterii.
Zapisy na warsztaty ( bezpłatne ) przyjmuje DOK Tel: 71 319 52 52
i Małgorzata Polc tel: 604 175 243


Działający przy Dolnobrzeskim Ośrodku Kultury Klub 50 plus zaprasza na kursy językowe

Zajęcia odbywają się w każdy czwartek
JĘZYK ANGIELSKI
grupa początkująca - godz. 18:30
grupa kontynuująca 1 (najstarsza) - godz. 17:15
grupa kontynuująca 2 (średnia) - godz. 16:00

JĘZYK NIEMIECKI
grupa początkująca - godz. 17:00
grupa kontynuująca - godz. 18:00

Aula Powiatowego Zespołu Szkół ul. Wilcza 10
Zgłoszenia przyjmuje p. Krystyna Głąb - tel. /71/ 319 58 32

Koszt uczestnictwa w zajęciach wynosi 20zł miesięcznie


Losowe zdjęcia

Projekt i wykonanie: Krzysztof Plichta
Powered by PHP-Fusion